BABY PLASTIC PEG
BS OBALL CLASSIC EASY_GRASP TOY_MULTI
12288-000-JPN-06-R
BABY PLASTIC PEG
12288-000-JPN-06-R
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 miesi?ce |
| Style Number | 12288 |
|---|---|
| Version Number | 12288-000 |
| Material | 12288-000-JPN-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Technology | Oball™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451122888 |
| Item UPC | 074451122888 |
| Color | NIEBIESKI |
| Material Summary | 100% Plastikowy |
| Assembled Dimensions (in) | 4.0" (H) x 4.0" (W) x 4.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 10.16 cm (H) x 10.16 cm (W) x 10.16 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.051 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.023 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.5" (H) x 5.6" (W) x 4.0" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 19.05 cm (H) x 14.22 cm (W) x 10.16 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.260906 |
| Case Pack Cube (m) | 0.007 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.144 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.52 |
| Case Pack Dimensions (in) | 4.3" (H) x 9.45" (W) x 11.1" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 10.92 cm (H) x 24.0 cm (W) x 28.19 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL | JP |
|---|