BABY PLUSH PEG
BS WRIST PALS_UNICORN N LLAMA
12330-000-00M-06-R
BABY PLUSH PEG
12330-000-00M-06-R
| Gender | Kobieta |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 miesi?ce |
| Style Number | 12330 |
|---|---|
| Version Number | 12330-000 |
| Material | 12330-000-00M-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451123304 |
| Item UPC | 074451123304 |
| Color | WIELOKOLOROWY |
| Material Summary | 50% Tkanina, 50% Plastikowy |
| Fill Material Summary | 75% Wypełnienie poliestrowe, 25% Plastikowy |
| Assembled Dimensions (in) | 6.5" (H) x 2.8" (W) x 1.75" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 16.51 cm (H) x 7.11 cm (W) x 4.45 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.114 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.052 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.68" (H) x 3.74" (W) x 1.97" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 19.5 cm (H) x 9.5 cm (W) x 5.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.154996 |
| Case Pack Cube (m) | 0.004 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.298 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.59 |
| Case Pack Dimensions (in) | 4.33" (H) x 7.48" (W) x 8.27" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 11.0 cm (H) x 19.0 cm (W) x 21.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|