BABY BOX TOY
BE HAPE MAGIC TOUCH TABLE TODDLER TOY
12398-000
BABY BOX TOY
12398-000
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 36 miesi?ce |
| User Weight Range (lb) | 0 - 0 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 0 kg |
| Style Number | 12398 |
|---|---|
| Version Number | 12398-000 |
| Material | 12398-000 |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Partnership | Hape™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| Color | WIELOKOLOROWY |
| Material Summary | 65% Plastikowy, 29% Drewno, 6% Metal |
| Assembled Dimensions (in) | 12.7" (H) x 20.1" (W) x 17.8" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 32.26 cm (H) x 51.05 cm (W) x 45.21 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 4.268 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.94 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Wymagany |
| Battery Summary | 3 AA Wymagane baterie (Tylko dla wersji demonstracyjnej) |
| Battery 1 Brand | Hi-W |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 940 |
| Battery 1 Code | R6 |
| Battery 1 Included | Tylko dla wersji demonstracyjnej |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Guangzhou Tiger Head Battery Group Co., LTD |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 18.5 |