PLAY GYM
ING PLUSH ACTIVITY GYM_SHEPPY/CORRIE
12470-000-000-02-R
PLAY GYM
12470-000-000-02-R
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 miesi?ce |
| User Weight Range (lb) | 0 - 0 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 0 kg |
| Style Number | 12470 |
|---|---|
| Version Number | 12470-000 |
| Material | 12470-000-000-02-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| EAN | 0074451124707 |
| Item UPC | 074451124707 |
| Color | SZARY |
| Material Summary | 75% Tkanina, 20% Plastikowy, 5% Drewno |
| Fill Material Summary | 50% Wypełnienie poliestrowe, 25% Piana, 25% Włókno szklane |
| Assembled Dimensions (in) | 20.5" (H) x 34.5" (W) x 32.7" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 52.07 cm (H) x 87.63 cm (W) x 83.06 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 5.9 in (H) x 26.8 in (W) x 20.5 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 14.99 cm (H) x 68.07 cm (W) x 52.1 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.936 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.88 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 18.6" (H) x 22.3" (W) x 4.5" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 47.24 cm (H) x 56.64 cm (W) x 11.43 cm (L) |
| Case Pack QTY | 2.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.448396 |
| Case Pack Cube (m) | 0.069 |
| Case Pack Weight (lb) | 7.7 |
| Case Pack Weight (kg) | 3.5 |
| Case Pack Dimensions (in) | 19.7" (H) x 9.3" (W) x 23.1" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 50.03 cm (H) x 23.62 cm (W) x 58.67 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 2 PCS |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|