BABY PLASTIC PEG
BE OE OUTSTANDING OPUS RATTLE N TEETHER
12487-000
BABY PLASTIC PEG
12487-000
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 miesi?ce |
| User Weight Range (lb) | 0 - 0 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 0 kg |
| Style Number | 12487 |
|---|---|
| Version Number | 12487-000 |
| Material | 12487-000 |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| Color | WIELOKOLOROWY |
| Material Summary | 98% Plastikowy, 2% Metal |
| Assembled Dimensions (in) | 5.3" (H) x 5.2" (W) x 1.1" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 13.46 cm (H) x 13.21 cm (W) x 2.79 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.22 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.1 |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|