PLAY GYM
BS ACTIVITY GYM_HUG N CUDDLE
12590-000
PLAY GYM
12590-000
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 miesi?ce |
| User Weight Range (lb) | 0 - 0 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 0 kg |
| Style Number | 12590 |
|---|---|
| Version Number | 12590-000 |
| Material | 12590-000 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| Color | ZIELONY |
| Material Summary | 75% Tkanina, 20% Plastikowy, 5% Metal |
| Fill Material Summary | 90% Wypełnienie poliestrowe, 9% Piana, 1% Plastikowy |
| Assembled Dimensions (in) | 21.3" (H) x 27.6" (W) x 36.2" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 54.1 cm (H) x 70.1 cm (W) x 91.95 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 2.8 in (H) x 23.2 in (W) x 19.9 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 7.11 cm (H) x 58.93 cm (W) x 50.5 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.034 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.47 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Wymagany |
| Battery Summary | 2 AA Alkaliczny Wymagane baterie (Nie zawarty) |
| Battery 1 Included | Nie zawarty |
| Battery 1 Life | 96.0 |
| Battery 1 Qty | 2 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Alkaliczny |