PLAY GYM
BS 4IN1 PIANO N DRUM KICK GYM_FLORAL
12829-000-000-02-R
PLAY GYM
12829-000-000-02-R
| Gender | Kobieta |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 miesi?ce |
| Style Number | 12829 |
|---|---|
| Version Number | 12829-000 |
| Material | 12829-000-000-02-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| EAN | 0074451128293 |
| Item UPC | 074451128293 |
| Color | RÓŻOWY |
| Material Summary | 55% Plastikowy, 40% Tkanina, 5% Metal |
| Fill Material Summary | 90% Wypełnienie poliestrowe, 10% Piana |
| Assembled Dimensions (in) | 19.1" (H) x 26.2" (W) x 33.9" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 48.51 cm (H) x 66.55 cm (W) x 86.11 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 4.1 in (H) x 26.8 in (W) x 22.8 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 10.41 cm (H) x 68.07 cm (W) x 57.9 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 3.102 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.41 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 19.2" (H) x 23.0" (W) x 3.9" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 48.77 cm (H) x 58.42 cm (W) x 9.91 cm (L) |
| Case Pack QTY | 2.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.239268 |
| Case Pack Cube (m) | 0.063 |
| Case Pack Cube (cm) | 63408.997 |
| Case Pack Weight (lb) | 9.79 |
| Case Pack Weight (kg) | 4.45 |
| Case Pack Dimensions (in) | 19.6" (H) x 8.4" (W) x 23.5" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 49.78 cm (H) x 21.34 cm (W) x 59.69 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 2 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Wymagany |
| Battery Summary | 3 AA Alkaliczny Wymagane baterie (Nie zawarty) |
| Battery 1 Included | Nie zawarty |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Alkaliczny |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|