WALKER
BS TINY TREK WALKER_JUNGLE VINES
12901-000-000-01-R
WALKER
12901-000-000-01-R
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 6 - 12 miesi?ce |
| Style Number | 12901 |
|---|---|
| Version Number | 12901-000 |
| Material | 12901-000-000-01-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | PLAYGEAR |
| SubCategory | WALKER |
| EAN | 0074451129016 |
| Item UPC | 074451129016 |
| Color | WIELOKOLOROWY |
| Fashion | JUNGLE VINES |
| Platform | X-Frame: Square Base Walker |
| Material Summary | 60% Plastikowy, 30% Metal, 10% Tkanina |
| Assembled Dimensions (in) | 23.6" (H) x 24.4" (W) x 28.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 59.94 cm (H) x 61.98 cm (W) x 71.12 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 13.0 in (H) x 24.4 in (W) x 28.0 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 33.02 cm (H) x 61.98 cm (W) x 71.1 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 7.986 |
| Weight of Product Alone (kg) | 3.63 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 28.25" (H) x 25.6" (W) x 4.35" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 71.76 cm (H) x 65.02 cm (W) x 11.05 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.820735 |
| Case Pack Cube (m) | 0.052 |
| Case Pack Weight (lb) | 10.12 |
| Case Pack Weight (kg) | 4.6 |
| Case Pack Dimensions (in) | 28.25" (H) x 25.6" (W) x 4.35" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 71.76 cm (H) x 65.02 cm (W) x 11.05 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Wymagany |
| Battery Summary | 3 AA Alkaliczny Wymagane baterie (Nie zawarty) |
| Battery 1 Included | Nie zawarty |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Alkaliczny |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|