HIGH CHAIR
ING FULL COURSE 6IN1 HIGH CHAIR_MILLY
13109-000
HIGH CHAIR
13109-000
| Gender | Kobieta |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 6 - 60 miesi?ce |
| User Weight Range (lb) | 16 - 50 lb |
| User Weight Range (kg) | 7 - 23 kg |
| Style Number | 13109 |
|---|---|
| Version Number | 13109-000 |
| Material | 13109-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | MEALTIME |
| SubCategory | HIGH CHAIR |
| Color | WIELOKOLOROWY |
| Fashion | MILLY |
| Platform | Full Course 6-in-1 High Chair |
| Material Summary | 60% Plastikowy, 30% Metal, 10% Tkanina |
| Assembled Dimensions (in) | 40.9" (H) x 21.7" (W) x 38.2" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 103.89 cm (H) x 55.12 cm (W) x 97.03 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 15.972 |
| Weight of Product Alone (kg) | 7.26 |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|