BABY PLUSH PEG
ING SOFT BOOK PEG_NATE
16875-000-00B-12-R
BABY PLUSH PEG
16875-000-00B-12-R
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 miesi?ce |
| Style Number | 16875 |
|---|---|
| Version Number | 16875-000 |
| Material | 16875-000-00B-12-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | ITY by Ingenuity™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451168756 |
| Item UPC | 074451168756 |
| Color | WIELOKOLOROWY |
| Material Summary | 70% Tkanina, 30% Plastikowy |
| Fill Material Summary | 70% Plastikowy, 30% Wypełnienie poliestrowe |
| Assembled Dimensions (in) | 10.5" (H) x 5.5" (W) x 2.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 26.67 cm (H) x 13.97 cm (W) x 5.08 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.11 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.05 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 10.5" (H) x 8.0" (W) x 0.2" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 26.67 cm (H) x 20.32 cm (W) x 0.51 cm (L) |
| Case Pack QTY | 12.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.381881 |
| Case Pack Cube (m) | 0.011 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.354 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.07 |
| Case Pack Dimensions (in) | 8.7" (H) x 7.9" (W) x 9.6" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 22.1 cm (H) x 20.07 cm (W) x 24.38 cm (L) |
| Number Of Inners | 4.0 |
| Units Per Inner | 3.0 |
| Inner Description | 4 INNERS W/ 3 PCS |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|