BABY PLUSH PEG
ITY COZY COO PLUSH PEG_NALLY
16877-000-000-12-R
BABY PLUSH PEG
16877-000-000-12-R
| Gender | Kobieta |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 miesi?ce |
| Style Number | 16877 |
|---|---|
| Version Number | 16877-000 |
| Material | 16877-000-000-12-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | ITY by Ingenuity™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451168770 |
| Item UPC | 074451168770 |
| Color | WIELOKOLOROWY |
| Material Summary | 50% Poliester, 30% silikon, 20% Elastyczny |
| Assembled Dimensions (in) | 9.0" (H) x 5.63" (W) x 2.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 22.86 cm (H) x 14.29 cm (W) x 5.08 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.07 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.032 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.0" (H) x 5.5" (W) x 1.5" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 20.32 cm (H) x 13.97 cm (W) x 3.81 cm (L) |
| Case Pack QTY | 12.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.4444 |
| Case Pack Cube (m) | 0.013 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.028 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.922 |
| Case Pack Dimensions (in) | 7.87" (H) x 9.53" (W) x 10.24" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 20.0 cm (H) x 24.2 cm (W) x 26.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 4.0 |
| Units Per Inner | 3.0 |
| Inner Description | 4 INNERS W/ 3 PCS |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|