GATES
SU THRUWAY 52W SERIES EASY OPEN ESPRESSO
17024-000-000-01-R
GATES
17024-000-000-01-R
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 24 miesi?ce |
| Style Number | 17024 |
|---|---|
| Version Number | 17024-000 |
| Material | 17024-000-000-01-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | Summer by Ingenuity™ |
| Category | SAFETY |
| SubCategory | GATES |
| EAN | 0012914170243 |
| Item UPC | 012914170243 |
| Color | BRĄZ |
| Material Summary | 89% Metal, 11% Plastikowy |
| Assembled Dimensions (in) | 33.27" (H) x 51.97" (W) x 0.98" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 84.5 cm (H) x 132.0 cm (W) x 2.5 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 33.27 in (H) x 23.62 in (W) x 2.8 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 84.5 cm (H) x 60.0 cm (W) x 7.2 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 14.74 |
| Weight of Product Alone (kg) | 6.70 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 34.45" (H) x 25.39" (W) x 2.36" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 87.5 cm (H) x 64.5 cm (W) x 6.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.195843 |
| Case Pack Cube (m) | 0.034 |
| Case Pack Weight (lb) | 18.48 |
| Case Pack Weight (kg) | 8.4 |
| Case Pack Dimensions (in) | 34.45" (H) x 25.39" (W) x 2.36" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 87.5 cm (H) x 64.5 cm (W) x 6.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|