SWADDLES
SM 12L POD 1PK FLOWER CONFETTI STG1
17123-000
SWADDLES
17123-000
| Gender | Kobieta |
|---|---|
| User Age Group | Newborn |
| User Age Range | 0 - 2 miesi?ce |
| User Weight Range (lb) | 5 - 12 lb |
| User Weight Range (kg) | 2 - 5 kg |
| Style Number | 17123 |
|---|---|
| Version Number | 17123-000 |
| Material | 17123-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | SwaddleMe by Ingenuity™ |
| Category | SOFT GOODS |
| SubCategory | SWADDLES |
| Color | RÓŻOWY |
| Platform | Pod |
| Material Summary | 86% Tkanina, 14% Plastikowy |
| Assembled Dimensions (in) | 19.5" (H) x 8.75" (W) x 0.1" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 49.53 cm (H) x 22.23 cm (W) x 0.25 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.22 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.1 |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|