GATES
ING THE THRUWAY 53W SERIES WHITE
17173-000
GATES
17173-000
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 24 miesi?ce |
| Style Number | 17173 |
|---|---|
| Version Number | 17173-000 |
| Material | 17173-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | Summer by Ingenuity™ |
| Category | SAFETY |
| SubCategory | GATES |
| Color | BIAŁY |
| Material Summary | 95.6% Metal, 4.4% Plastikowy |
| Assembled Dimensions (in) | 37.99" (H) x 52.99" (W) x 1.38" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 96.5 cm (H) x 134.6 cm (W) x 3.5 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 37.99 in (H) x 28.15 in (W) x 1.8 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 96.5 cm (H) x 71.5 cm (W) x 4.5 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 16.236 |
| Weight of Product Alone (kg) | 7.380 |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|