GATES
INDOOR OUTDOOR GATE GREY (33160A)
17320-000
GATES
17320-000
| Style Number | 17320 |
|---|---|
| Version Number | 17320-000 |
| Material | 17320-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | Summer by Ingenuity™ |
| Category | SAFETY |
| SubCategory | GATES |
| Color | SZARY |
| Material Summary | 90% Plastikowy, 10% Metal |
| Assembled Dimensions (in) | 23.62" (H) x 3.15" (W) x 39.37" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 60.0 cm (H) x 8.0 cm (W) x 100.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 23.62 in (H) x 23.62 in (W) x 3.1 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 60.0 cm (H) x 60.0 cm (W) x 8.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 5.94 |
| Weight of Product Alone (kg) | 2.700 |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|