PLAY GYM
ING COZY SPOT DUVET ACT GYM_HARBOR HAVEN
17486-000
PLAY GYM
17486-000
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 miesi?ce |
| Style Number | 17486 |
|---|---|
| Version Number | 17486-000 |
| Material | 17486-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| Color | Marynarka wojenna |
| Material Summary | 50% Tkanina, 40% Drewno, 10% Plastikowy |
| Fill Material Summary | 100% Wypełnienie poliestrowe |
| Assembled Dimensions (in) | 19.3" (H) x 32.3" (W) x 32.3" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 49.02 cm (H) x 82.04 cm (W) x 82.04 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 6.3 in (H) x 31.5 in (W) x 15.8 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 16.0 cm (H) x 80.01 cm (W) x 40.1 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 2.93 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.332 |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|