STROLLERS
ING 3D LITE JEWEL LUXE EVERGREEN
17564-040-000-01-R
STROLLERS
17564-040-000-01-R
| Gender | Dla obu pลci |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 6 - 48 miesi?ce |
| Style Number | 17564 |
|---|---|
| Version Number | 17564-040 |
| Material | 17564-040-000-01-R |
| Brand | Ingenuityโข |
| Category | STROLLERS |
| SubCategory | STROLLERS |
| EAN | 0074451998407 |
| Item UPC | 074451998407 |
| Color | ZIELONY |
| Material Summary | 45% Tkanina, 40% Metal, 15% Plastikowy |
| Assembled Dimensions (in) | 42.91" (H) x 20.87" (W) x 36.22" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 109.0 cm (H) x 53.0 cm (W) x 92.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 11.02 in (H) x 10.24 in (W) x 42.1 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 28.0 cm (H) x 26.0 cm (W) x 107.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 16.896 |
| Weight of Product Alone (kg) | 7.680 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 41.14" (H) x 10.0" (W) x 8.74" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 104.5 cm (H) x 25.4 cm (W) x 22.2 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.080933 |
| Case Pack Cube (m) | 0.059 |
| Case Pack Weight (lb) | 20.9 |
| Case Pack Weight (kg) | 9.5 |
| Case Pack Dimensions (in) | 41.14" (H) x 10.0" (W) x 8.74" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 104.5 cm (H) x 25.4 cm (W) x 22.2 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|