BABY PLUSH PEG
BE NATURE SOUNDS SOFT ACTIVITY BOOK
17602-000-000-06-R
BABY PLUSH PEG
17602-000-000-06-R
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 miesi?ce |
| Style Number | 17602 |
|---|---|
| Version Number | 17602-000 |
| Material | 17602-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451176027 |
| Item UPC | 074451176027 |
| Color | WIELOKOLOROWY |
| Material Summary | 65% Tkanina, 35% Plastikowy |
| Fill Material Summary | 100% Wypełnienie poliestrowe |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 9.65" (H) x 1.5" (W) x 5.51" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 24.5 cm (H) x 3.8 cm (W) x 14.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.211226 |
| Case Pack Cube (m) | 0.006 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.188 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.54 |
| Case Pack Dimensions (in) | 4.92" (H) x 6.5" (W) x 11.42" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 12.5 cm (H) x 16.5 cm (W) x 29.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|