PLAY GYM
BS DB FINDING NEMO POP N WIGGLE GYM
17726-000-000-01-R
Digital Assets
Video - Product Detail .MP4 (Evergreen)

| Gender | Dla obu płci |
|---|
| User Age Group | Toddler |
|---|
| User Age Range | 0 - 36 miesi?ce |
|---|
| Style Number | 17726 |
|---|
| Version Number | 17726-000 |
|---|
| Material | 17726-000-000-01-R |
|---|
| Brand | Bright Starts™ |
|---|
| Partnership | Disney Baby™ |
|---|
| Category | PLAY GYMS |
|---|
| SubCategory | PLAY GYM |
|---|
| EAN | 0074451177260 |
|---|
| Item UPC | 074451177260 |
|---|
| Color | WIELOKOLOROWY |
|---|
| Material Summary | 60% Tkanina, 30% Plastikowy, 10% Metal |
|---|
| Fill Material Summary | 100% Wypełnienie poliestrowe |
|---|
| Assembled Dimensions (in) | 20.5" (H) x 37.0" (W) x 37.0" (L) |
|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 52.07 cm (H) x 93.98 cm (W) x 93.98 cm (L) |
|---|
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
|---|
| Collapsed Dimensions (in) | 17.63 in (H) x 6.75 in (W) x 6.8 in (L) |
|---|
| Collapsed Dimensions (cm) | 44.77 cm (H) x 17.15 cm (W) x 17.15 cm (L) |
|---|
| Weight of Product Alone (lb) | 2.178 |
|---|
| Weight of Product Alone (kg) | 0.990 |
|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 17.72" (H) x 7.09" (W) x 6.93" (L) |
|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 45.0 cm (H) x 18.0 cm (W) x 17.6 cm (L) |
|---|
| Case Pack QTY | 1.0 |
|---|
| Case Pack Cube (ft) | 0.503446 |
|---|
| Case Pack Cube (m) | 0.014 |
|---|
| Case Pack Weight (lb) | 3.212 |
|---|
| Case Pack Weight (kg) | 1.46 |
|---|
| Case Pack Dimensions (in) | 17.72" (H) x 7.09" (W) x 6.93" (L) |
|---|
| Case Pack Dimensions (cm) | 45.0 cm (H) x 18.0 cm (W) x 17.6 cm (L) |
|---|
| Number Of Inners | 0.0 |
|---|
| Units Per Inner | 0.0 |
|---|
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
|---|
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL | - AE
- AT
- AU
- BE
- BH
- CA
- DE
- ES
- FR
- GB
- IE
- IT
- KW
- LU
- MT
- MX
- NL
- NZ
- OM
- PL
- QA
- SA
- US
|
|---|
Products in this grouping
2 products