BABY GIFT SET
BE ROCK N ROLL GIFT SET
17733-000-000-06-R
BABY GIFT SET
17733-000-000-06-R
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 miesi?ce |
| Style Number | 17733 |
|---|---|
| Version Number | 17733-000 |
| Material | 17733-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451177338 |
| Item UPC | 074451177338 |
| Color | WIELOKOLOROWY |
| Material Summary | 90% Plastikowy, 7% Metal, 2% Papier, 1% Tkanina |
| Fill Material Summary | 100% Wypełnienie poliestrowe |
| Assembled Dimensions (in) | 6.02" (H) x 11.61" (W) x 4.92" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 15.3 cm (H) x 29.5 cm (W) x 12.5 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.792 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.36 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.07" (H) x 14.06" (W) x 2.56" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 20.5 cm (H) x 35.7 cm (W) x 6.5 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.179532 |
| Case Pack Cube (m) | 0.033 |
| Case Pack Weight (lb) | 7.7 |
| Case Pack Weight (kg) | 3.5 |
| Case Pack Dimensions (in) | 8.82" (H) x 14.57" (W) x 15.87" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 22.4 cm (H) x 37.0 cm (W) x 40.3 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Batteries Required | Wymagany |
|---|---|
| Battery Summary | 2 AA Alkaliczny Wymagane baterie () |
| Battery 1 Life | 96.0 |
| Battery 1 Qty | 2 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Alkaliczny |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|