SWING-TRAVEL
BS PORTABLE SWING WHIMSICAL WILD AUS
17837-091-000-02-R
SWING-TRAVEL
17837-091-000-02-R
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 9 miesi?ce |
| User Weight Range (lb) | 6 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 3 - 9 kg |
| Style Number | 17837 |
|---|---|
| Version Number | 17837-091 |
| Material | 17837-091-000-02-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | SWINGS |
| SubCategory | SWING-TRAVEL |
| EAN | 0074451178373 |
| Item UPC | 074451178373 |
| Color | SZARY |
| Fashion | WHIMSICAL WILD |
| Platform | Comfort 2 Go Portable Swing |
| Material Summary | 50% Metal, 35% Plastikowy, 15% Tkanina |
| Fill Material Summary | 100% Wypełnienie poliestrowe |
| Assembled Dimensions (in) | 26.77" (H) x 22.64" (W) x 28.74" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 68.0 cm (H) x 57.51 cm (W) x 73.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 29.53 in (H) x 22.64 in (W) x 12.9 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 75.01 cm (H) x 57.51 cm (W) x 32.8 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 6.952 |
| Weight of Product Alone (kg) | 3.16 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 13.58" (H) x 22.64" (W) x 5.51" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 34.5 cm (H) x 57.5 cm (W) x 14.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 2.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.092104 |
| Case Pack Cube (m) | 0.059 |
| Case Pack Weight (lb) | 18.392 |
| Case Pack Weight (kg) | 8.36 |
| Case Pack Dimensions (in) | 22.91" (H) x 11.42" (W) x 13.82" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 58.2 cm (H) x 29.0 cm (W) x 35.1 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 2 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Wymagany |
| Battery Summary | 4 C Alkaliczny Wymagane baterie (Nie zawarty) |
| Battery 1 Included | Nie zawarty |
| Battery 1 Life | 240.0 |
| Battery 1 Qty | 4 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | C |
| Battery 1 Type | Alkaliczny |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|