BABY GIFT SET
BS OFF TO THE GYM GIFT SET
17888-000-000-06-R
BABY GIFT SET
17888-000-000-06-R
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 3 - 12 miesi?ce |
| Style Number | 17888 |
|---|---|
| Version Number | 17888-000 |
| Material | 17888-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451178885 |
| Item UPC | 074451178885 |
| Color | BIAŁY |
| Material Summary | 80% Plastikowy, 20% Tkanina |
| Assembled Dimensions (in) | 4.33" (H) x 1.57" (W) x 3.94" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 11.0 cm (H) x 4.0 cm (W) x 10.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 583.0 |
| Weight of Product Alone (kg) | 265 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 4.55" (H) x 1.6" (W) x 4.75" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 11.56 cm (H) x 4.06 cm (W) x 12.06 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.135875 |
| Case Pack Cube (m) | 0.004 |
| Case Pack Weight (lb) | 6.82 |
| Case Pack Weight (kg) | 3.1 |
| Case Pack Dimensions (in) | 4.85" (H) x 5.0" (W) x 9.7" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 12.31 cm (H) x 12.69 cm (W) x 24.63 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|