ROCKER
ING KEEP COZY ROCKER SKYE
18016-013
ROCKER
18016-013
| Gender | Kobieta |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 30 miesi?ce |
| User Weight Range (lb) | 0 - 40 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 18 kg |
| Style Number | 18016 |
|---|---|
| Version Number | 18016-013 |
| Material | 18016-013 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | SEATS |
| SubCategory | ROCKER |
| Color | RÓŻOWY |
| Platform | 3-in-1 Cozy Seat |
| Material Summary | 45% Plastikowy, 30% Metal, 25% Tkanina |
| Fill Material Summary | 100% Wypełnienie poliestrowe |
| Assembled Dimensions (in) | 24.41" (H) x 19.49" (W) x 26.38" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 62.0 cm (H) x 49.5 cm (W) x 67.01 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Weight of Product Alone (lb) | 14.084 |
| Weight of Product Alone (kg) | 6.402 |
| Batteries Required | Wymagany |
|---|---|
| Battery Summary | 1 C Wymagane baterie (Nie zawarty) |
| Battery 1 Included | Nie zawarty |
| Battery 1 Life | 60.0 |
| Battery 1 Qty | 1 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | C |