SWADDLES
ING BABYS FIRST NIGHT HOME 3PK 5
18097-050-000-06-R
SWADDLES
18097-050-000-06-R
| Style Number | 18097 |
|---|---|
| Version Number | 18097-050 |
| Material | 18097-050-000-06-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | SOFT GOODS |
| SubCategory | SWADDLES |
| EAN | 0074451180970 |
| Item UPC | 074451180970 |
| Color | NIEBIESKI |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 0.0" (H) x 0.0" (W) x 0.0" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 0.0 cm (H) x 0.0 cm (W) x 0.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.0 |
| Case Pack Cube (m) | 0.0 |
| Case Pack Cube (cm) | 0.0 |
| Case Pack Weight (lb) | 0.0 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.0 |
| Case Pack Dimensions (in) | 0.0" (H) x 0.0" (W) x 0.0" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 0.0 cm (H) x 0.0 cm (W) x 0.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|