STROLLERS
ING 3D LITE DOUBLE CS
31923-000-01P-01-R
STROLLERS
31923-000-01P-01-R
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 6 - 60 miesi?ce |
| Style Number | 31923 |
|---|---|
| Version Number | 31923-000 |
| Material | 31923-000-01P-01-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | STROLLERS |
| SubCategory | STROLLERS |
| EAN | 0012914319239 |
| Item UPC | 012914319239 |
| Color | CZARNY |
| Material Summary | 50% Metal, 30% Plastikowy, 20% Tkanina |
| Fill Material Summary | 100% Poliester |
| Frame Material Summary | 55% Plastikowy, 45% Metal |
| Assembled Dimensions (in) | 42.5" (H) x 30.0" (W) x 33.75" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 107.95 cm (H) x 76.2 cm (W) x 85.73 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 15.5 in (H) x 13.0 in (W) x 38.5 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 39.37 cm (H) x 33.02 cm (W) x 97.8 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 21.934 |
| Weight of Product Alone (kg) | 9.97 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 41.34" (H) x 12.6" (W) x 9.92" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 105.0 cm (H) x 32.0 cm (W) x 25.2 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.990163 |
| Case Pack Cube (m) | 0.085 |
| Case Pack Weight (lb) | 25.74 |
| Case Pack Weight (kg) | 11.7 |
| Case Pack Dimensions (in) | 41.34" (H) x 12.6" (W) x 9.92" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 105.0 cm (H) x 32.0 cm (W) x 25.2 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|