BOUNCER
BS BOUNCER_PLAYFUL PINWHEELS
60135-000-000-01-E
BOUNCER
60135-000-000-01-E
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 6 miesi?ce |
| User Weight Range (lb) | 0 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 9 kg |
| Style Number | 60135 |
|---|---|
| Version Number | 60135-000 |
| Material | 60135-000-000-01-E |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | SEATS |
| SubCategory | BOUNCER |
| EAN | 0074451601352 |
| Item UPC | 074451601352 |
| Color | KHAKI |
| Fashion | PLAYFUL PINWHEELS |
| Platform | Vibrating Bouncer |
| Material Summary | 51% Plastikowy, 35% Metal, 14% Tkanina |
| Fill Material Summary | 60% Poliester, 20% Metal, 20% Plastikowy |
| Assembled Dimensions (in) | 20.47" (H) x 17.13" (W) x 22.6" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 51.99 cm (H) x 43.51 cm (W) x 57.4 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 3.696 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.68 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 12.99" (H) x 19.69" (W) x 3.54" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 33.0 cm (H) x 50.0 cm (W) x 9.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.524423 |
| Case Pack Cube (m) | 0.015 |
| Case Pack Weight (lb) | 5.06 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.3 |
| Case Pack Dimensions (in) | 12.99" (H) x 19.69" (W) x 3.54" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 33.0 cm (H) x 50.0 cm (W) x 9.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Wymagany |
| Battery Summary | 1 C Alkaliczny Wymagane baterie (Nie zawarty) |
| Battery 1 Included | Nie zawarty |
| Battery 1 Life | 60.0 |
| Battery 1 Qty | 1 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | C |
| Battery 1 Type | Alkaliczny |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|