BOUNCER
BS DB WTP BOUNCER_DOTS N HUNNY POTS
60256-000
BOUNCER
60256-000
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 6 miesi?ce |
| User Weight Range (lb) | 0 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 9 kg |
| Style Number | 60256 |
|---|---|
| Version Number | 60256-000 |
| Material | 60256-000 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | SEATS |
| SubCategory | BOUNCER |
| Color | KHAKI |
| Fashion | DOTS & HUNNY POTS |
| Platform | Comfy Bouncer |
| Material Summary | 57% Plastikowy, 25% Stal, 18% Tkanina |
| Fill Material Summary | 60% Poliester, 20% Metal, 20% Plastikowy |
| Assembled Dimensions (in) | 18.5" (H) x 20.08" (W) x 26.77" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 46.99 cm (H) x 51.0 cm (W) x 68.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 4.906 |
| Weight of Product Alone (kg) | 2.23 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Wymagany |
| Battery Summary | 3 C Alkaliczny Wymagane baterie (Nie zawarty) |
| Battery 1 Included | Nie zawarty |
| Battery 1 Life | 180.0 |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | C |
| Battery 1 Type | Alkaliczny |