BABY PLUSH PEG
BS TEETHE N READ PLUSH PEG TOY
8475-000-000-06-R
BABY PLUSH PEG
8475-000-000-06-R
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 miesi?ce |
| Style Number | 8475 |
|---|---|
| Version Number | 8475-000 |
| Material | 8475-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451084759 |
| Item UPC | 074451084759 |
| Color | WIELOKOLOROWY |
| Material Summary | 55% Plastikowy, 45% Tkanina |
| Fill Material Summary | 100% Wypełnienie poliestrowe |
| Assembled Dimensions (in) | 10.8" (H) x 6.7" (W) x 1.2" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 27.43 cm (H) x 17.02 cm (W) x 3.05 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.15 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.068 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 10.83" (H) x 6.97" (W) x 0.98" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 27.5 cm (H) x 17.7 cm (W) x 2.5 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.223624 |
| Case Pack Cube (m) | 0.006 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.408 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.64 |
| Case Pack Dimensions (in) | 6.69" (H) x 7.6" (W) x 7.6" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 17.0 cm (H) x 19.3 cm (W) x 19.3 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|