BABY PLUSH PEG
BS WRIST PALS_MONKEY N ELEPHANT
12092-000-000-48-R
BABY PLUSH PEG
12092-000-000-48-R
| Gender | Unissex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 meses |
| Style Number | 12092 |
|---|---|
| Version Number | 12092-000 |
| Material | 12092-000-000-48-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451120921 |
| Item UPC | 074451120921 |
| Color | MULTICOR |
| Material Summary | 50% Tecido, 50% Plástico |
| Fill Material Summary | 75% Preenchimento de poliéster, 25% Plástico |
| Assembled Dimensions (in) | 5.31" (H) x 5.51" (W) x 2.2" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 13.5 cm (H) x 14.0 cm (W) x 5.59 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.114 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.052 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 4.4" (H) x 5.6" (W) x 1.7" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 11.18 cm (H) x 14.22 cm (W) x 4.32 cm (L) |
| Case Pack QTY | 48.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.841908 |
| Case Pack Cube (m) | 0.024 |
| Case Pack Weight (lb) | 7.678 |
| Case Pack Weight (kg) | 3.49 |
| Case Pack Dimensions (in) | 10.2" (H) x 11.5" (W) x 12.4" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 25.91 cm (H) x 29.21 cm (W) x 31.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 48.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 48 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Não requerido |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|