PLAY GYM
ING COZY SPOT DUVET ACTIVITY GYM_CALLA
12421-000-01P-02-R
PLAY GYM
12421-000-01P-02-R
| Gender | Fêmea |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 meses |
| Style Number | 12421 |
|---|---|
| Version Number | 12421-000 |
| Material | 12421-000-01P-02-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| EAN | 0074451124219 |
| Item UPC | 074451124219 |
| Color | ROSA |
| Fashion | CALLA |
| Material Summary | 50% Tecido, 40% Madeira, 10% Plástico |
| Fill Material Summary | 100% Preenchimento de poliéster |
| Assembled Dimensions (in) | 19.3" (H) x 32.3" (W) x 32.3" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 49.02 cm (H) x 82.04 cm (W) x 82.04 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 6.3 in (H) x 31.5 in (W) x 15.8 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 16.0 cm (H) x 80.01 cm (W) x 40.1 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 3.608 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.64 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 19.09" (H) x 20.47" (W) x 3.35" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 48.5 cm (H) x 52.0 cm (W) x 8.5 cm (L) |
| Case Pack QTY | 2.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.731302 |
| Case Pack Cube (m) | 0.049 |
| Case Pack Weight (lb) | 9.526 |
| Case Pack Weight (kg) | 4.33 |
| Case Pack Dimensions (in) | 19.69" (H) x 7.28" (W) x 20.87" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 50.0 cm (H) x 18.5 cm (W) x 53.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 2 PCS |
| Batteries Required | Não requerido |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL | US |
|---|