BABY PLUSH PEG
ING COZY COO PLUSH PEG_NALLY
16877-000-000-06-R
BABY PLUSH PEG
16877-000-000-06-R
| Gender | Fêmea |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 meses |
| Style Number | 16877 |
|---|---|
| Version Number | 16877-000 |
| Material | 16877-000-000-06-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | ITY by Ingenuity™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451168770 |
| Item UPC | 074451168770 |
| Color | MULTICOR |
| Material Summary | 50% Poliéster, 30% Silicone, 20% Elástico |
| Assembled Dimensions (in) | 9.0" (H) x 5.63" (W) x 2.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 22.86 cm (H) x 14.29 cm (W) x 5.08 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.07 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.032 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.0" (H) x 5.5" (W) x 1.5" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 20.32 cm (H) x 13.97 cm (W) x 3.81 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.239912 |
| Case Pack Cube (m) | 0.007 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.014 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.461 |
| Case Pack Dimensions (in) | 7.72" (H) x 5.39" (W) x 9.96" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 19.6 cm (H) x 13.7 cm (W) x 25.3 cm (L) |
| Number Of Inners | 2.0 |
| Units Per Inner | 3.0 |
| Inner Description | 2 INNERS W/ 3 PCS |
| Batteries Required | Não requerido |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|