BOOSTERS & CTHC
ING MY SPOT EASY CLEAN BOOSTER BLUE
16919-000
BOOSTERS & CTHC
16919-000
| Gender | Unissex |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 6 - 60 meses |
| User Weight Range (lb) | 0 - 33 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 15 kg |
| Style Number | 16919 |
|---|---|
| Version Number | 16919-000 |
| Material | 16919-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | MEALTIME |
| SubCategory | BOOSTERS & CTHC |
| Color | AZUL-PETRÓLEO |
| Platform | Ity Booster |
| Material Summary | 90% Plástico, 10% Poliéster |
| Assembled Dimensions (in) | 8.1" (H) x 15.1" (W) x 14.5" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 20.57 cm (H) x 38.35 cm (W) x 36.83 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.408 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.64 |
| Batteries Required | Não requerido |
|---|