PLAY GYM
BS PINK PALMS TIKI TOY BAR ACTIVITY GYM
16932-000
PLAY GYM
16932-000
| Gender | Fêmea |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 18 meses |
| Style Number | 16932 |
|---|---|
| Version Number | 16932-000 |
| Material | 16932-000 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| Color | ROSA |
| Material Summary | 70% Tecido, 30% Plástico |
| Fill Material Summary | 85% Preenchimento de poliéster, 14% Espuma de polietileno, 1% Plástico |
| Assembled Dimensions (in) | 17.5" (H) x 27.4" (W) x 31.3" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 44.45 cm (H) x 69.6 cm (W) x 79.5 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 2.8 in (H) x 20.1 in (W) x 13.8 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 7.11 cm (H) x 51.05 cm (W) x 35.1 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.012 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.46 |
| Batteries Required | Não requerido |
|---|