BOUNCER
BS POP N CHILL TRAVEL SEAT PINK STRIPE
17189-187-000-02-R
BOUNCER
17189-187-000-02-R
| Gender | Fêmea |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 6 meses |
| Style Number | 17189 |
|---|---|
| Version Number | 17189-187 |
| Material | 17189-187-000-02-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | SEATS |
| SubCategory | BOUNCER |
| EAN | 0074451997806 |
| Item UPC | 074451997806 |
| Color | LISTRAS ROSAS |
| Material Summary | 74% Metal, 14% Plástico, 12% Tecido |
| Assembled Dimensions (in) | 28.35" (H) x 19.69" (W) x 23.23" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 72.0 cm (H) x 50.0 cm (W) x 59.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 25.2 in (H) x 6.69 in (W) x 9.8 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 64.0 cm (H) x 17.0 cm (W) x 25.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 4.972 |
| Weight of Product Alone (kg) | 2.26 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 26.3" (H) x 8.66" (W) x 7.09" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 66.8 cm (H) x 22.0 cm (W) x 18.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 2.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.167699 |
| Case Pack Cube (m) | 0.061 |
| Case Pack Weight (lb) | 14.696 |
| Case Pack Weight (kg) | 6.68 |
| Case Pack Dimensions (in) | 27.36" (H) x 9.06" (W) x 15.12" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 69.5 cm (H) x 23.0 cm (W) x 38.4 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 2 PCS |
| Batteries Required | Não requerido |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|