BATH TUBS
ING TUCKAWAY TRAVEL TUB SAGE
17267-044
BATH TUBS
17267-044
| Gender | Unissex |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 12 - 60 meses |
| Style Number | 17267 |
|---|---|
| Version Number | 17267-044 |
| Material | 17267-044 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | BATH |
| SubCategory | BATH TUBS |
| Color | SÁLVIA |
| Material Summary | 88% Plástico, 12% Tecido |
| Assembled Dimensions (in) | 8.2" (H) x 15.5" (W) x 29.7" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 20.83 cm (H) x 39.37 cm (W) x 75.44 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 8.2 in (H) x 15.5 in (W) x 2.5 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 20.83 cm (H) x 39.37 cm (W) x 6.35 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.892 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.86 |
| Batteries Required | Não requerido |
|---|