BABY PLASTIC PEG
BS DB WTP HUNNY N SHAKE RATTLE N TEETHER
17306-000-000-06-R
BABY PLASTIC PEG
17306-000-000-06-R
| Gender | Unissex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 meses |
| Style Number | 17306 |
|---|---|
| Version Number | 17306-000 |
| Material | 17306-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451173064 |
| Item UPC | 074451173064 |
| Color | MULTICOR |
| Material Summary | 99% Plástico, 1% Metal |
| Assembled Dimensions (in) | 3.94" (H) x 1.77" (W) x 2.17" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 10.0 cm (H) x 4.5 cm (W) x 5.5 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.106 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.048 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.95" (H) x 6.0" (W) x 2.2" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 20.2 cm (H) x 15.24 cm (W) x 5.59 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.251553 |
| Case Pack Cube (m) | 0.007 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.76 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.8 |
| Case Pack Dimensions (in) | 8.27" (H) x 6.3" (W) x 8.35" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 21.0 cm (H) x 16.0 cm (W) x 21.2 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Não requerido |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|