POTTY
BS DISNEY MY SIZE POTTY MINNIE
17553-000
POTTY
17553-000
| Gender | Fêmea |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 18 - 48 meses |
| Style Number | 17553 |
|---|---|
| Version Number | 17553-000 |
| Material | 17553-000 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | POTTY TRAINING |
| SubCategory | POTTY |
| Color | BRANCO |
| Material Summary | 98.7% Plástico, 0.5% Metal, 0.8% Electronic Parts |
| Assembled Dimensions (in) | 15.24" (H) x 10.51" (W) x 15.87" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 38.7 cm (H) x 26.7 cm (W) x 40.3 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 5.71 in (H) x 14.96 in (W) x 13.0 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 14.5 cm (H) x 38.0 cm (W) x 33.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 2.218 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.008 |
| Batteries Required | Não requerido |
|---|