POTTY
BS MINNIE FOLDAWAY LADDER POTTY
17679-000
POTTY
17679-000
| Gender | Fêmea |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 18 - 60 meses |
| Style Number | 17679 |
|---|---|
| Version Number | 17679-000 |
| Material | 17679-000 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | POTTY TRAINING |
| SubCategory | POTTY |
| Color | ROSA |
| Material Summary | 99.4% Plástico, 0.6% Metal |
| Frame Material Summary | 100% Plástico |
| Assembled Dimensions (in) | 21.26" (H) x 16.14" (W) x 19.88" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 54.0 cm (H) x 41.0 cm (W) x 50.5 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 5.51 in (H) x 16.14 in (W) x 15.6 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 14.0 cm (H) x 41.0 cm (W) x 39.5 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 3.19 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.450 |
| Batteries Required | Não requerido |
|---|