BABY PLASTIC PEG
BS DB STITCH JINGLE N SHAKE RATTLE TOY
17750-000-000-06-R
BABY PLASTIC PEG
17750-000-000-06-R
| Gender | Unissex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 meses |
| Style Number | 17750 |
|---|---|
| Version Number | 17750-000 |
| Material | 17750-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Technology | Oball™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451177505 |
| Item UPC | 074451177505 |
| Color | AZUL |
| Assembled Dimensions (in) | 4.61" (H) x 3.78" (W) x 5.75" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 11.7 cm (H) x 9.6 cm (W) x 14.6 cm (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 6.5" (H) x 5.71" (W) x 3.78" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 16.5 cm (H) x 14.5 cm (W) x 9.6 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.347858 |
| Case Pack Cube (m) | 0.01 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.628 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.74 |
| Case Pack Dimensions (in) | 6.1" (H) x 8.07" (W) x 12.2" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 15.5 cm (H) x 20.5 cm (W) x 31.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Não requerido |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|