STROLLER ACCESSORIES
ING 3D SUITE CARRY COT CASHEW
17752-084
STROLLER ACCESSORIES
17752-084
| Gender | Unissex |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 4 meses |
| Style Number | 17752 |
|---|---|
| Version Number | 17752-084 |
| Material | 17752-084 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | STROLLERS |
| SubCategory | STROLLER ACCESSORIES |
| Color | AMENDOIM |
| Material Summary | 50% Metal, 40% Tecido, 10% Plástico |
| Assembled Dimensions (in) | 26.38" (H) x 32.48" (W) x 15.94" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 67.0 cm (H) x 82.5 cm (W) x 40.5 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 7.48 in (H) x 16.54 in (W) x 32.7 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 19.0 cm (H) x 42.0 cm (W) x 83.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 8.91 |
| Weight of Product Alone (kg) | 4.050 |
| Batteries Required | Não requerido |
|---|