BABY GIFT SET
BS WOBBLE BOBBLE OBALL GIFT SET
17875-000-000-06-R
BABY GIFT SET
17875-000-000-06-R
| Gender | Unissex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 meses |
| Style Number | 17875 |
|---|---|
| Version Number | 17875-000 |
| Material | 17875-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451178755 |
| Item UPC | 074451178755 |
| Color | MULTICOR |
| Material Summary | 95% Plástico, 5% Metal |
| Assembled Dimensions (in) | 7.09" (H) x 4.51" (W) x 4.51" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 18.0 cm (H) x 11.45 cm (W) x 11.45 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.892 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.86 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 6.57" (H) x 7.28" (W) x 5.2" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 16.7 cm (H) x 18.5 cm (W) x 13.2 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.057073 |
| Case Pack Cube (m) | 0.03 |
| Case Pack Weight (lb) | 7.238 |
| Case Pack Weight (kg) | 3.29 |
| Case Pack Dimensions (in) | 7.32" (H) x 15.16" (W) x 16.46" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 18.6 cm (H) x 38.5 cm (W) x 41.8 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Requeridos |
|---|---|
| Battery Summary | 3 AA Alcalino Baterias Necessárias () |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Alcalino |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|