BABY PLASTIC PEG
BS CARROT SILICONE TEETHER
18014-000-000-06-R
BABY PLASTIC PEG
18014-000-000-06-R
| Gender | Unissex |
|---|
| Style Number | 18014 |
|---|---|
| Version Number | 18014-000 |
| Material | 18014-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451180147 |
| Item UPC | 074451180147 |
| Color | LARANJA |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 0.0" (H) x 0.0" (W) x 0.0" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 0.0 cm (H) x 0.0 cm (W) x 0.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.0 |
| Case Pack Cube (m) | 0.0 |
| Case Pack Weight (lb) | 0.0 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.0 |
| Case Pack Dimensions (in) | 0.0" (H) x 0.0" (W) x 0.0" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 0.0 cm (H) x 0.0 cm (W) x 0.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|