BABY GIFT SET
BS OFF TO THE GYM EXCL
18119-000-000-06-R
BABY GIFT SET
18119-000-000-06-R
| Gender | Unissex |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 12 meses |
| Style Number | 18119 |
|---|---|
| Version Number | 18119-000 |
| Material | 18119-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451181199 |
| Item UPC | 074451181199 |
| Color | BRANCO |
| Material Summary | 80% Plástico, 20% Tecido |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 11.56" (H) x 12.06" (W) x 4.06" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 29.37 cm (H) x 30.64 cm (W) x 10.32 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.226589 |
| Case Pack Cube (m) | 0.063 |
| Case Pack Cube (cm) | 63049.976 |
| Case Pack Weight (lb) | 8.14 |
| Case Pack Weight (kg) | 3.7 |
| Case Pack Dimensions (in) | 12.31" (H) x 12.69" (W) x 24.63" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 31.27 cm (H) x 32.23 cm (W) x 62.56 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|