STROLLERS
ING 3D MINI GRAY
32873-000
STROLLERS
32873-000
| Gender | Unissex |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 6 - 48 meses |
| User Weight Range (lb) | 0 - 45 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 20 kg |
| Style Number | 32873 |
|---|---|
| Version Number | 32873-000 |
| Material | 32873-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | Summer by Ingenuity™ |
| Category | STROLLERS |
| SubCategory | STROLLERS |
| Color | CINZA |
| Material Summary | 50% Metal, 30% Plástico, 20% Tecido |
| Fill Material Summary | 100% Poliéster |
| Assembled Dimensions (in) | 38.98" (H) x 18.9" (W) x 35.43" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 99.0 cm (H) x 48.0 cm (W) x 90.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 9.45 in (H) x 9.45 in (W) x 44.9 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 24.0 cm (H) x 24.0 cm (W) x 114.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 10.582 |
| Weight of Product Alone (kg) | 4.810 |
| Batteries Required | Não requerido |
|---|