TEETHER
BS RATTLE N TEETHE TEETHER TOY
8836-000-000-06-R
TEETHER
8836-000-000-06-R
| Gender | Fêmea |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 meses |
| Style Number | 8836 |
|---|---|
| Version Number | 8836-000 |
| Material | 8836-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | TEETHER |
| EAN | 0074451088368 |
| Item UPC | 074451088368 |
| Color | ROSA |
| Material Summary | 100% Plástico |
| Fill Material Summary | 100% Líquido |
| Assembled Dimensions (in) | 6.3" (H) x 2.0" (W) x 2.4" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 16.0 cm (H) x 5.08 cm (W) x 6.1 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.132 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.06 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.27" (H) x 3.62" (W) x 1.89" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 21.0 cm (H) x 9.2 cm (W) x 4.8 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.166228 |
| Case Pack Cube (m) | 0.005 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.533 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.697 |
| Case Pack Dimensions (in) | 4.6" (H) x 5.12" (W) x 12.2" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 11.68 cm (H) x 13.0 cm (W) x 31.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Não requerido |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|