BABY BOX TOY
BE HAPE MAGIC TOUCH DRUM TODDLER TOY
11650-000-000-06-R
BABY BOX TOY
11650-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 36 månader |
| Style Number | 11650 |
|---|---|
| Version Number | 11650-000 |
| Material | 11650-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Partnership | Hape™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| EAN | 0074451116504 |
| Item UPC | 074451116504 |
| Color | FLERFÄRGAD |
| Collection | Every Child can be a Composer |
| Material Summary | 52% Trä, 40% Plast, 8% Metall |
| Assembled Dimensions (in) | 7.5" (H) x 15.1" (W) x 1.8" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 19.05 cm (H) x 38.35 cm (W) x 4.57 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.254 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.57 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 2.0" (H) x 15.8" (W) x 8.6" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 5.08 cm (H) x 40.13 cm (W) x 21.84 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.148737 |
| Case Pack Cube (m) | 0.033 |
| Case Pack Weight (lb) | 11.924 |
| Case Pack Weight (kg) | 5.42 |
| Case Pack Dimensions (in) | 18.4" (H) x 6.7" (W) x 16.1" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 46.74 cm (H) x 17.02 cm (W) x 40.89 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Nödvändig |
| Battery Summary | 3 AA Batterier krävs (Endast för demo) |
| Battery 1 Brand | Hi-W |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 940 |
| Battery 1 Code | R6 |
| Battery 1 Included | Endast för demo |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Guangzhou Tiger Head Battery Group Co., LTD |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 18.5 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|