TEETHER
BE STACK N TEETHE MULTITEXTURED TEETHERS
12356-000-000-15-R
TEETHER
12356-000-000-15-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 månader |
| User Weight Range (lb) | 0 - 0 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 0 kg |
| Style Number | 12356 |
|---|---|
| Version Number | 12356-000 |
| Material | 12356-000-000-15-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | TEETHER |
| EAN | 0074451166844 |
| Item UPC | 074451166844 |
| Color | FLERFÄRGAD |
| Material Summary | 100% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 4.0" (H) x 3.6" (W) x 3.6" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 10.16 cm (H) x 9.14 cm (W) x 9.14 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.374 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.17 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 48.0" (H) x 14.0" (W) x 5.0" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 121.92 cm (H) x 35.56 cm (W) x 12.7 cm (L) |
| Case Pack QTY | 15.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.578125 |
| Case Pack Cube (m) | 0.073 |
| Case Pack Cube (cm) | 73004.37 |
| Case Pack Weight (lb) | 8.03 |
| Case Pack Weight (kg) | 3.65 |
| Case Pack Dimensions (in) | 6.0" (H) x 15.0" (W) x 49.5" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 15.24 cm (H) x 38.1 cm (W) x 125.73 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 15 PCS |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|