TEETHER
BE STACK N TEETHE MULTITEXTURED TEETHERS
12356-000
TEETHER
12356-000
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 månader |
| User Weight Range (lb) | 0 - 0 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 0 kg |
| Style Number | 12356 |
|---|---|
| Version Number | 12356-000 |
| Material | 12356-000 |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | TEETHER |
| Color | FLERFÄRGAD |
| Material Summary | 100% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 4.0" (H) x 3.6" (W) x 3.6" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 10.16 cm (H) x 9.14 cm (W) x 9.14 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.374 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.17 |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|