PLAY GYM
ING COZY SPOT DUVET ACTIVITY GYM_CALLA
12421-000
PLAY GYM
12421-000
| Gender | Kvinna |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 månader |
| Style Number | 12421 |
|---|---|
| Version Number | 12421-000 |
| Material | 12421-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| Color | ROSA |
| Fashion | CALLA |
| Material Summary | 50% Tyg, 40% Trä, 10% Plast |
| Fill Material Summary | 100% Polyester fyllning |
| Assembled Dimensions (in) | 19.3" (H) x 32.3" (W) x 32.3" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 49.02 cm (H) x 82.04 cm (W) x 82.04 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 6.3 in (H) x 31.5 in (W) x 15.8 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 16.0 cm (H) x 80.01 cm (W) x 40.1 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 3.608 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.64 |
| Batteries Required | Krävs inte |
|---|