PLAY GYM
BS DB LITTLE MERMAID TWINKLE TROVE GYM
12534-000
PLAY GYM
12534-000
| Gender | Kvinna |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 månader |
| Style Number | 12534 |
|---|---|
| Version Number | 12534-000 |
| Material | 12534-000 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| Color | LILA |
| Material Summary | 70% Tyg, 25% Plast, 5% Metall |
| Fill Material Summary | 75% Polyester fyllning, 24% Skum, 1% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 22.8" (H) x 33.9" (W) x 32.7" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 57.91 cm (H) x 86.11 cm (W) x 83.06 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 7.7 in (H) x 26.0 in (W) x 20.9 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 19.56 cm (H) x 66.04 cm (W) x 53.1 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 2.904 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.32 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Nödvändig |
| Battery Summary | 3 AA Alkalisk Batterier krävs (Ingår ej) |
| Battery 1 Included | Ingår ej |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Alkalisk |